logo chudneme zdravo
magazín chudnutie123.sk

Magazín chudnutie123

chudnutie123 pripravky na chudnutie

Lámali ste si niekedy hlavu pri výbere prípravku na chudnutie? Na trhu existuje veľké množstvo výrobkov. Niektoré sú skutočne účinné a niektoré majú za sebou iba pochybné výsledky. Rázny koniec tejto téme sa rozhodli urobiť tvorcovia webu www.chudnutie123.sk ktorí zhromažďujú informácie o výrobkoch a nabádajú svojich čitateľov k verejnej diskusii o ich účinnosti. Rozhodli sme sa im položiť niekoľko otázok.

Ako a prečo váš projekt vznikol?

Projekt chudnutie123.sk vznikol ako reakcia na niekoľko káuz ktoré sa v poslednom čase prevalili internetom. Išlo hlavne o prípravky na chudnutie ktoré mali pochybný pôvod a garantovali bombastické avšak výsledky v krátkom čase. Po masívnej kampani sa zrazu prípravky z trhu vytratili. Treba si uvedomiť, že internet dnes poskytuje obrovské možnosti a bohužiaľ nájdu aj ľudia ktorí to radi zneužijú.

Aký je teda váš cieľ?

My sme v prvom rade internetový magazín ktorý píše o chudnutí avšak po už spomínaných kauzách sme si uvedomili, že napriek tomu že je dobré chudnúť zdravou formou, vždy tu budú ľudia ktorí budú hľadať aj prípravky na rýchlejšie chudnutie. Naším cieľom v tejto oblasti je teda zostaviť rebríček prípravkov na chudnutie ktoré budú bezpečné a budú mať aj efekt chudnutia.

Ako rebríček vzniká?

Snažíme sa o čo najväčšiu interakciu s našími návštevníkmi. Rebríček vzniká postupne a jednotlivé výrobky nemajú pevné pozície. Ak príde lepší a bezpečnejší výrobok posunie sa dopredu. Hodne nám pomáhajú hlavne diskutujúci ľudia ktorí sami výrobky používali a napíšu nám hodnotenia. Ak sa výrobky nachádzajú aj v porovnávači Heureka.sk berieme do úvahy aj tieto názory a hodnotenia.
V neposlednom rade skenujeme veľa rôznych internetových diskusií. V našom hodnotení potom zaváži aj zloženie či nezávadnosť produktu. Pokiaľ sa výrobok predáva cez konkrétnu web stránku ako napríklad Fykotin, tak testujeme aj schopnosť predajcu odpovedať na rôzne e-mailové otázky. Voláme na infolinky a pod. Je to tak trochu detektívna činnosť.

Na všej stránke je aj negatívny rebríček

Áno aj to je nutnosť. Prípravky ktoré sú napríklad zakázané v EU pre účinnú látku alebo prípravky ktoré majú pochybné pozadie sú v negatívnej tabuľke. Nachádza sa tu napríklad aj známy Adipex Retard a pod. Ku každému výrobku je samostatná recenzia a diskusia. Takže sa návšetvník dozvie viac a ak má názor či skúsenosti môže sa s nami o ne podeliť.

Magazín Chudnutie123.sk

Chudneme zdravo © 2016