logo chudneme zdravo
formoline l112 tabletky na chudnutie pozadie

Formoline l112

formoline l112

Formoline l112 je výživový doplnok vyrábaný v Nemecku ktorý je schopný viazať tuk v potrave a následne ho vylúčiť prirodzene z tela von. V súčasnej dobe patrí Formoline l112 medzi najčastejšie používané a najefektívnejšie prípravky na chudnutie. V mnohých prípadoch nadváhy vám Formoline l112 odporučí samotný lekár. Prečo je to tak? Formoline l112 je schválenou zdravotníckou pomôckou na chudnutie.

Ako funguje

Výrobok je 100% prírodný a obsahuje iba špeciálnu vlákninu Polyglukozamín (L112). Táto vláknina na seba viaže väčšinu prijatých tukov ktoré sa podieľajú na náraste hmotnosti. Formoline l112 tieto tuky odchytí a prirodzenou cestou vylúči z organizmu. Navyše vláknina vo výrobku dokáže po užití čiastočne zväčšiť svoj objem a tým prispieva k zvýšenému pocitu nasýtenia.

Aké sú výhody užívania

Formoline l112 nieje viazaný na lekársky predpis. Neobsahuje žiadne farbivá ani iné chemické látky. Výrobok je vhodný aj pre diabetikov. Formoline l112 je možné užívať aj nepravidelne - cielene, napríklad počas sviatkov či osláv kedy dochádza k zvýšenej konzumácií tukov. Prípravok je možné užívať aj dlhodobo.

Čo treba vedieť

Vzhľadom k tomu, že Formoline l112 obsahuje vlákninu, je dobré počas užívania zvýšiť príjem tekutín aby sa naviazané tuky a vláknina jednoduchšie vylúčili. Odporúča sa piť čistú vodu alebo bylinkové čaje.

Dávkovanie

Formoline l112 sa dávkuje v počte 2 tablety 2x denne, pri jedlách ktoré obsahujú najviac tukov, najlepšie tesne po jedle. Tablety je potrebné zapiť väčším množstvom vody alebo inej nízkokalorickej tekutiny. Po znížení hmotnosti je možné výrobok používať v dávke 1 tableta pri 2 jedlách s najvyšším obsahom tukov.


Balenia a cena

Single Pack

€48/40

  • 96 tabliet
  • DopravaZDARMA

E-shop

DUO Pack

€89/90

  • 192 tabliet
  • DopravaZDARMA

E-shop

Multi Pack

€136/40

  • 288 tabliet
  • DopravaZDARMA

E-shop

Officiálny predajca na Slovensku

Chudneme zdravo © 2016