logo chudneme zdravo
jedálniček na mieru zadarmo úvod

FitList - Jedálniček zadarmo

jedálniček zadarmo

FitList je online nástroj na generovanie špecifického jedálnička na mieru. Svoj jedálniček na mieru si ZADARMO nechalo vytvoriť už viac ako 90 000 ľudí. Jedálniček od FitListu je vhodný pre ľudí, ktorí chcú schudnúť, pribrať, no aj pre tých, ktorí si svoju váhu chcú udržať a načerpať nové nápady na chutné a zdravé jedlá. No buďme úprimní, takých je pomenej. Podľa štatistík webu v počte registrovaných rozhodne vedú ženy vo veku 36-50 rokov, z ktorých si až 95% praje schudnúť. FitList si obľúbili aj vyššie vekové kategórie a žien starších ako 50 rokov je registrovaných presne 7 315 a stále rastie. Slušné číslo!

Nemusíte len chudnúť

FitList vám vygeneruje jedálniček na mieru avšak nemusí sa jednať len o jedálniček na chudnutie. Dokáže vygenerovať aj jedálniček na pribratie. Prípadne ak chcete zostať na svojej váhe ale získať zdravý jedálniček aj s tým vám pomôže práve FitList.

Chudnú a priberajú aj muži

Najviac mužov, ktorí chcú pomocou FitListu pribrať je vo veku 19 až 25 rokov. Ukázalo sa tiež, že väčšina chlapov, ktorých vek sa pohybuje okolo 30 rokov, nechcú schudnúť ani pribrať a ich denná aktivita tiež nie je na zahodenie.

Jedálniček pripraví špeciálny algoritmus

Špeciálny algoritmus vychádza z viac ako 10 ročných skúseností z oblasti zdravej stravy a úpravy hmotnosti. Základným princípom, na ktorom funguje FitList, je dostatočný príjem kvalitných bielkovín, zdravých tukov, zeleniny a zároveň striedmejší príjem sacharidov. Na základe vstupných údajov, ktoré zadáte, program určí koľko kalórií by ste mali za deň prijať, aby ste splnili svoj cieľ.

Žiadna diéta

Hlavným cieľom FitListu je ukázať Vám, že zdravá strava vôbec neznamená monotónnu diétu na dva či tri mesiace, ale znamená konzumáciu širokého spektra vyvážených a chutných potravín s dodržaním niektorých jednoduchých zásad, ktoré sú udržateľné po celý život.

Chcem jedálniček od FitListu

Chudneme zdravo © 2016