logo chudneme zdravo
rotana točna civčenie

Rotana - chudnutie k televízoru

rotana

Rotanu určite pozná každý z vás. Nejedná sa o žiadnu novinku. Rotana tu už bola za čias socializmu a prežila dodnes. Rotana alebo inak rotačný disk sa opäť dostáva do popredia hlavne kvôli svojej efektívnosti a nízkej obstarávacej cene. Rotana je vynikajúca pre formovanie bruška. Cvičenie na rotane tiež zlepšuje krvný obeh a metabolizmus tela. Je univerzálna a použiteľná pre celú rodinu bez ohľadu na vek. Navyše je to jeden z najmenších domácich prístrojov na chudnutie. Zmestí sa kdekoľvek.

Chudnutie s rotanou

Cvičenie na rotane najviac posilňuje boky, chrbát a samozrejme brušné svalstvo. Cvičiť sa odporúča minimálne 10 minút denne a postupne si pridávať viac a viac minút. Technologický pokrok sa dotkol aj týchto výrobkov a tak už dnes obsahuje aj napríklad digitálne počítadlo cvikov a veľký LCD displej.

Cenovo nenáročné

Rotana je cenovo nenáročná záležitosť. Za základnú rotanu bez vyššie spomenutých technologických vychytávok zaplatíte približne 10 eur. Za technologicky pokročilú verziu asi 25 eur. Oproti rôznym veľkým neskladným a drahým fitness prístrojom je rotana malým zázrakom.

Cvičenie pri správach

Pri rotane sa nemôžete vyhovárať, že nemáte na nej čas cvičiť. Zoberte si rotanu do obývačky a vytvorte si pravidlo, že budete cvičiť vždy pri správach. Najskôr 5 minút, potom 10 neskôr celých 30 minút. Namiesto sedenia v gauči, pohyb. Výsledky sa po krátkom čase začnú ukazovať. Navyše ak si vytvoríte návyk, že cvičíte vždy pri správach, na cvičenie len tak ľahko nezabudnete.

Chcete chudnúť s rotanou ?

Chudneme zdravo © 2016