logo chudneme zdravo
výživové poradenstvo úvod

Výživové poradenstvo - chudnite profesionálne

výživový poradca logo

Asi najlepším spôsobom ako schudnúť a trvalo si udržať váhu je zmena životného štýlu. Úprava jedálnička a zvýšenie pohybovej aktivity je alfou a omegou v boji s nadváhou či obezitou. Štatistiky ukazujú, že drvivá väčšina ľudí ktorí sa rozhodnú chudnúť pomocou diét si udržia svoju váhu len krátkodobo. Časovo ohraničené diéty dokážu síce znížiť vašu váhu avšak po ich ukončení často nastáva jojo efekt.

Ako na to?

Spôsobov ako chudnúť je neúrekom. Množstvá informácií a zaručených rád z ktorých mnohé nefungujú alebo sú nesprávne. Jedným z dobrých a skutočne trvalých riešení ako bojovať s nadváhou či obezitou je využiť služby výživových poradcov. Špeciálne školení pracovníci vás môžu postupne doviesť k zdravšiemu životu a vysnívanej postave.

Jedálniček na mieru

Výživový poradca zhodnotí vaše výsledky z vyšetrení na špecializovanom zariadení a následne vám vytvorí jedálniček na mieru. Výživový poradca pri tvorbe jedálnička prihliada na váš denný režim či alergény v potrave takže získate vždy jedálniček presne na mieru.

Kam za poradcom?

V súčastnosti sú výživový poradcovia sústredení po celom Slovensku v 12-tich pobočkách a v Českej Republike je ich dokonca 65. Stačí vyplniť formulár a vybrať si mesto ktoré vám bude najviac vyhovovať. Za vstupnú konzultáciu a merania na prístroji Tanita sa platí približne 8 Eur.

Schudnite „navždy“

Výživový poradca je tu na to, aby vás naučil ako správne narábať s potravinami. Aké dávky používať, ako stravu kombinovať, čomu sa v stravovaní vyhnúť a tiež vás na ceste chudnutia motivuje. Takže žiadna diéta, len zdravá strava nakombinovaná presne na mieru pre vás. Máte chuť to vyskúšať?

Viac informácií

Chudneme zdravo © 2016